Український теніс отримав тривожні новини. Перша ракетка країни Еліна Світоліна офіційно припинила участь у німецьких змаганнях у Бад – Гомбурзі. Причиною такого кроку стало ушкодження правого стегна нашої спортсменки. Турнір у Німеччині мав стати фінальним етапом підготовки перед стартом головного трав’яного Грендслему.

Українка втратила шанс поборотися за півфінал. Наступною суперницею Еліни мала стати китаянка Сіньюй Ван. Проте чвертьфінальний поєдинок не відбудеться. Перед цим наша тенісистка провела надскладний переможний матч, де зуміла переграти “нейтральну” суперницю Людмілу Самсонову.

“Учорашня перемога далася у дуже напруженій боротьбі, але вона забрала від мого організму трохи більше сил, ніж я очікувала. Тому мені потрібно ще кілька днів на відновлення”, — зазначила Світоліна у відеокоментарі від організаторів турніру.

Часу на лікування обмаль. Основний раунд престижного Вімблдону – 2026 розпочнеться вже двадцять дев’ятого червня. Тепер уболівальники чекають на повернення лідерки.

Поділитися:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *